Ślub w ciepłych krajach

Ślub za granicą cieszy się dużą popularnością wśród par, które pobierały się w ostatnim czasie. Coraz więcej par decyduje się na zawarcie związku małżeńskiego w pięknych ciepłych zakątkach naszego globu. Do najczęściej wybieranych miejsca zalicza się Grecję, Cypr, Wyspy Kanaryjskie i Włochy. Większość osób może uznać to za ekstrawaganckie rozwiązanie i zbytnia rozrzutność. Niekoniecznie, ponieważ takie wesele organizuje się dla najbliższych, zazwyczaj zaprasza się tylko rodziców i rodzeństwo. Co w praktyce często wynosi mniej niż wesele na miejscu.

Nie chodzi tutaj tylko o koszty samej ceremonii, ale także zaślubin, przyjęcia i kosztów przelotu oraz hotelu. A przeważnie leży w gestii narzeczeństwa.  Cena wyjazdu oczywiście uzależniona jest od standardu hotelu , daty i miejsca w jakie się wybierzemy. Oczywiście jeśli jesteśmy pewnie gdzie i kiedy będziemy chcieli mieć wesele, warto bilety zamówić wcześniej. Im wcześniej je zamówimy, tym mniej za nie zapłacimy.

Czasami będziemy musieli polecieć w te miejsce wcześniej, aby wybrać i zobaczyć na własne oczy sale oraz żeby załatwić wszelkie formalności. Będąc na miejscu warto poszukać polecane miejsca, gdzie znajdziemy odpowiednie torty wesele Warszawa. Na pewno dużą zaletą takiego wesela jest zagwarantowana dobra pogoda, piękna sceneria i przede wszystkim połączenie ślubu z podróżą za granicą. Takie dwa w jednym kusi wiele par narzeczonych do podjęcia takiej decyzji.

sxc.hu

sxc.hu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blue Captcha Image
Refresh

*