Ślub – jak dopiąć wszystko na ostatni guzik?

slub (sxc.hu)

Ślub. Ten dzień to najważniejsza i najbardziej wyczekiwana chwila w życiu przyszłych państwa młodych. Każdy chciałby mieć dopięte wszystko na ostatni guzik. Nie jest to jednak takie proste, bowiem rzeczy do zaplanowania i zrealizowania jest niewiarygodnie dużo. A jak wiemy z doświadczenia – im więcej na głowie, tym trudniej wszystko ogarnąć. Zaczynając od tak prostych rzeczy jak lista gości czy zaproszenia, przez salę weselną i zespół aż po perfekcyjne auto do ślubu Warszawa i idealną suknię ślubną. Ach… Para młoda ma mnóstwo na głowie! Nie znaczy to jednak, że nie da się wszystkiego zrobić na sto procent. Jest jeden bardzo ważny aspekt, nad którym możemy czuwać i w pełni go kontrolować – nasz wygląd. Dla nas, kobiet, jest to szczególnie ważny element tego dnia, bowiem chcemy wyglądać zjawiskowo nie tylko dla siebie i partnera, lecz także dla zgromadzonych przyjaciół i rodziny. Poniżej krótki poradnik, który pomoże ci idealnie przygotować swoją skórę twarzy do tego dnia.

slub (sxc.hu)

slub (sxc.hu)

Pielęgnacja

Już na kilka miesięcy przed ślubem, powinnaś na poważnie zająć się pielęgnacją skóry swojej twarzy i okolic dekoltu. Maseczki, regularne peelingi i mocne nawilżenie nie powinny być ci obce – wręcz przeciwnie. Dla najlepszych rezultatów, kładź maseczkę raz na dwa tygodnie, peeling wykonuj co 3 do 5 dni, a o nawilżenie dbaj codziennie – krem nałożony rano i wieczorem, tuż przed snem to absolutne minimum, które przygotuje twoją cerę.

Kosmetyki

Nie zapominaj także o kosmetykach kolorowych. Najlepiej użyj tych sprawdzonych, co do których działania i trwałości jesteś pewna w stu procentach. Jeżeli jednak chcesz tego dnia pomalować się czymś innym, może bardziej luksusowym, pamiętaj by najpierw przetestować produkt. Nawet te najdroższe kosmetyki potrafią płatać figle, lub po prostu nie współgrać z twoją cerą. Jeżeli o ich działaniu przekonasz się ze sporym wyprzedzeniem, unikniesz poczucia porażki.

Komentarze do Ślub – jak dopiąć wszystko na ostatni guzik?

  1. Elektor pisze:

    Zastanawiam się czym pojechać na swój ślub 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blue Captcha Image
Refresh

*