Perfekcyjny wygląd nawet w upalne dni

balony (sxc.hu)

Wakacje to niezapomniany czas zarówno dla tych najmłodszych oraz nastolatków, jak i dla dorosłych. Zależnie od wieku i upodobań, każdy spędza ciepłe, wolne dni na swój sposób. Dzieci z pewnością przesiadują godzinami na podwórku, młodzież imprezuje, a dorośli wieczorami umawiają się ze znajomymi w prestiżowym bistro na lampkę wina. Nie można jednak generalizować – każdy z nas, pomimo pewnych stereotypów wiekowych, spędza wakacje na swój sposób.

Imprezy pod gołym niebem

Jedno jest pewne – wakacyjny czas, szczególnie ten kreowany przez media, to okres szalonych imprez i zabaw na świeżym powietrzu. Niestety, nie zawsze wszystko wygląda tak kolorowo, jakbyśmy tego chcieli. Problem mają szczególnie panie, które na co dzień starają się wyglądać perfekcyjnie. Jak zachować idealny makijaż nawet podczas letniej imprezy? Co zrobić, by wraz z potem nie spłynął z naszej twarzy podczas pierwszych podskoków na klubowej sali? Poniżej kilka porad!

impreza (sxc.hu)

impreza (sxc.hu)

Wakacyjny makijaż:

Twarz – jeżeli jesteś szczęściarą, a twoja cera nie jest pokryta wypryskami lub przebarwieniami – ciesz się. Aby stworzyć idealną bazę pod resztę makijażu, wystarczy, że nałożysz odrobinę korektora na drobne niedoskonałości i jego rozświetlający odpowiednik pod oczy. Warto pamiętać o opiece nad cerą o specyficznych potrzebach i dobierać odpowiednie kosmetyki, np. Dermalogica.

Oczy – pamiętaj, że to one wychodzą na pierwszy plan podczas rozmowy. Ważne jednak, by nie przesadzić z ilością cieni, ponieważ te – podobnie jak podkład – mogą wpłynąć lub stworzyć nieestetyczne plamy pod wpływem potu i ciepła. Postaw zatem na rozświetlenie – cień w szampańskim kolorze nałożony na całą powiekę zapewni ci zmysłowy blask. Dla efektu wow możesz dodać czarną kreskę wzdłuż linii (idealnie wytuszowanych) rzęs.

Usta – tutaj możesz zaszaleć. Muśnij wargi wodoodporną pomadką w ekstrawaganckim kolorze i… jesteś gotowa na imprezę!

Komentarze do Perfekcyjny wygląd nawet w upalne dni

  1. Gewner pisze:

    Wygląd to podstawa w takiej sytuacji!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blue Captcha Image
Refresh

*