Nowoczesne mieszkanie

Każdy człowiek marzy o własnym domu. Jedni pragną po prostu mieć dach nad głową, inni myślą o małej, przytulnej chatce na skraju lasu, a jeszcze inni o pięknym, nowoczesnym apartamencie. Nie każdego jednak stać na to, żeby taki apartament sobie kupić. Każdy natomiast ma możliwość unowocześnienia swojego mieszkania.

Meble

Nowoczesne meble cechują się prostą formą i minimalizmem kolorystycznym. Jeżeli mamy już w mieszkaniu stare meble, wystarczy, że kupimy srebrną lub biała farbę, lustra i ozdobne gałki do szuflad i możemy mieć meble jak od projektanta. Do pomalowanego regału lub toaletki przyklejamy lustra i cały mebel zmienia swój wygląd o sto osiemdziesiąt stopni! Wystarczy odrobina wyobraźni i wystrój naszego mieszkania ze starego przeistacza się w nowoczesny.

loft(sxc.hu)

loft(sxc.hu)

Światło

Od zawsze ludzie byli zafascynowani światłem. Badali cienie, próbowali uchwycić światło. Obecnie oświetlenie stanowi jeden z ważniejszych czynników odbioru wyglądu miejsc, osób, ubrań, obrazów. Zamontowanie taśmy świetlnej przy podwieszanym suficie sprawi, że nasze mieszkanie nabierze sznytu z przyszłości. Dodatkowo można zainstalować kolorowe neony warszawa za telewizorem tak, aby zza ekranu wydobywała się barwna poświata.

Akcesoria

Ciężkie, kwieciste zasłony, haftowane obrusy i mamine poszewki mogą zrujnować cały nasz wysiłek włożony w nasze modernistyczne mieszkanie. Spróbujmy zminimalizować liczbę bibelotów, zrezygnujmy z dekoracyjnych zasłon i obrusów. Nowoczesny oznacza w pewien sposób minimalistyczny. Oznacza to im mniej, tym więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blue Captcha Image
Refresh

*