Niesamowite wesele

Każdy chcę, aby jego wesele było wyjątkowe i na długo zapadło gościom w pamięć. Jeśli nie musimy obawiać się o fundusze możemy wybrać wszystkie, jednak nie jestem pewna czy takie rozwiązanie ucieszyłoby gości, którzy zostaną pozbawieni chwili odpoczynku, by nadążyć za tymi wszystkimi atrakcjami. Aby zachować równowagę, najlepiej wybrać kilka atrakcji. Na początku możemy zdecydować się na unoszący się dym podczas pierwszego tańca. Będziecie wyglądali jakbyście poruszali się w chmurach, a zdjęcia i film wyjdą niezwykle efektownie.

Chyba każdy przepada za słodyczami, dlatego wyjątkową atrakcją jest często polecana czekoladowa fontanna. W fontannie można moczyć owoce, które w gorące dni nadadzą spragnionym gościom orzeźwienia. A dla uzyskania większego orzeźwienia drink bar i poprzedzający jego otwarcie pokaz barmański. To świetna sprawa, ponieważ wygląd i smak profesjonalnych drinków oraz możliwość obserwowania jak powstają do świetna sprawa.

Ciekawą rozrywką, ale także uwiecznieniem zabawnych chwil i rozradowanych gości jest fotobudka na wesele, a obok niej zestaw śmiesznych gadżetów i dodatków. Podczas zabawy każdy z gości będzie mógł wejść do maszyny by wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie. Na każdym wydruku oprócz wykonanych ujęć znajduję się także pamiątkowy podpis i data ślubu Młodej Pary.

engagement-1329853

sxc.hu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blue Captcha Image
Refresh

*