Najlepsze imprezy tylko w ogrodzie!

Imprezy ogrodowe, lub też „garden parties”, cieszą się ostatnio coraz większą popularnością. Ogrody już dawno przestały służyć urządzaniu jedynie rodzinnych grilli. Teraz w ogrodach, w iście amerykańskim stylu, organizuje się wesela, przyjęcia zaręczynowe, komunie i wiele wiele innych. Ludzie coraz chętniej przebywają na świeżym powietrzu i czerpią z tego powodu szczerą radość. Imprezy w ogrodzie mają sporo zalet, ale też kilka wad:

  • W dużej mierze zależą od warunków atmosferycznych. Organizując garden party musimy być wręcz pewni warunków pogodowych. Każdy, nawet najmniejszy, deszcz czy zachmurzenie może pokrzyżować nam plany. Wiatr też nie jest tutaj naszym sprzymierzeńcem, ponieważ może on znacznie utrudnić normalne funkcjonowanie gości.
  • Ogród musi być w idealnym stanie. Przed przyjęciem w ogrodzie jesteśmy zmuszeni zadbać nie tylko o jego bezpieczeństwo, ale też o jego nieskazitelny wygląd. Trzeba dopilnować, czy gdzieś w wysokich trawach nie czają się szkodniki lub kleszcze, które mogą być śmiertelnym zagrożeniem dla gości. Wszelkie chwasty także muszą być zlikwidowane, gdyż psują ogólny wygląd naszego ogródka. Na taką okazję trzeba zrobić porządną listę zakupów: agrotkanina, płyny przeciw kleszczom, komarom i innym owadom, mogącym zaszkodzić gościom.
  • Jeżeli pogoda sprzyja, a ogród jest w nienagannym stanie, to pozostaje się tylko cieszyć wspaniałym przyjęciem na świeżym powietrzu. Goście z pewnością docenią wasze starania i na długo zapamiętają taką imprezę, jako jedną z bardziej oryginalnych w ich życiu.
impreza

impreza

Komentarze do Najlepsze imprezy tylko w ogrodzie!

  1. Basia napisał(a):

    Uwielbiam ogród i spędzanie w nim czasu. Często również sama robię imprezy w ogrodzie, które każdy sobie chwali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blue Captcha Image
Refresh

*