Kobieta, a poświęcenie dla urody

Jako kobiety pragniemy zawsze pięknie wyglądać. Młodo, kwitnąco i atrakcyjnie. Przede wszystkim dla siebie, ale także dla innych. Chcemy się podobać, być adorowane i kochane. Czasami przez jednego mężczyznę, innym razem przez wszystkich dookoła. Im więcej tym wyższa nasza samoocena.

Z tego względu „zachodzimy w głowę” co zrobić, żeby wyglądać jak najlepiej. Po pierwsze dobrze się ubrać. Niezbyt wyzywająco, nie do końca jak szara myszka. Najważniejsze, żeby czuć się dobrze w ubraniu. Jest to poniekąd nasza druga skóra. Nie możemy czuć się w naszych ciuchach jak w pancerzu, bo wtedy tak samo będziemy wyglądać i z dobrego wrażenia – nici.

Po drugie: odpowiednia pielęgnacja ciała. Depilacja, pachnące balsamy do ciała, maski, szampony i odżywki do włosów. Nie zapominajmy też o odpowiednich perfumach. Musza one przede wszystkim odpowiadać nam samym. Dobre perfumy to te, których same nie czujemy. Za to inni muszą czuć uwodzicielską nutę unoszącą się nad nami.

Krem - podstawa pielęgnacji twarzy. /sxc.hu

Krem – podstawa pielęgnacji twarzy. /sxc.hu

Po trzecie i najważniejsze: dbajmy o naszą największą wizytówkę, którą jest twarz. Ma wyglądać świeżo i kwitnąco. Odpowiedni demakijaż to podstawa – przynajmniej w nocy nasza twarz musi odpocząć. Nakładanie kremu idealnie pasującego do cery i wieku, na przykład krem do skóry wrażliwej. Odpowiednie kosmetyki używane podczas robienia makijażu także są bardzo ważne. Nie mogą wysuszać skóry ani też za bardzo jej natłuszczać. Nie powinny także uczulać. Żadna z nas nie chce przecież paradować z czerwonymi plamkami na twarzy.

Odpowiednio wykonany makijaż jest także bardzo ważny. Pamiętajmy, aby się nie „przerysować”. Zbyt mocny makijaż zwykle sprawia, że wyglądamy śmiesznie, a nie atrakcyjnie. Wystarczą delikatnie podkreślone oczy i usta, aby makijaż był świeży i po prosty ładny.

W pielęgnacji nie zapominajmy także o włosach. Szampon nie wystarcza. Większość z nas używa suszarki, prostownicy czy lokówki. Wszystkie te urządzenia niszczą włosy. Warto więc zaopatrzyć się w odżywki, zarówno te do spłukiwania jak i spryskiwania włosów tuż po ich umyciu. Dbajmy o to, żeby wyglądały zawsze na zdrowe.

To prawda, że kobiety, aby wyglądać atrakcyjnie zrobią dosłownie wszystko. Kupują prewencyjnie różne testy apteczne w tym paski do glukometru cena. Dodatkowo wydają na kosmetyki bardzo dużo pieniędzy, spędzają w łazienkach i przed lustrem długie godziny, aby wreszcie poczuć się ze sobą dobrze. Panowie! Doceńcie swoje kobiety i pokażcie im, że dla Was zawsze są atrakcyjne, bo któregoś dnia zbankrutujemy. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blue Captcha Image
Refresh

*