Jak urządzić przestrzeń dla miłośniczki mody?

Mieszkanie pasjonatki mody powinno być kobiecie, stylowe, ale przede wszystkim funkcjonalne. Koniecznym elementem jest przestronna i dobrze zagospodarowana garderoba. Warto zaopatrzyć się także w szafki i drążki do wieszania, dłuższych oraz krótszych rzeczy. Niezbędne będą również wysuwane szuflady, w których miejsce znajdzie się na dodatki i różne akcesoria. Jeśli mamy całkiem przestronne mieszkanie, znajdźmy miejsce na wyeksponowanie swoich butów. Niezbędne okaże się także miejsce na prywatną toaletkę, w której pochowany swoje kosmetyki.

Jako kobieta z nieprzeciętnym gustem i dużymi umiejętnościami architektonicznymi, nie będziemy w stanie same rozplanować przestrzeni całego naszego mieszkania. Potrzebna będzie nam osoba która weźmie na swoje barki montaż drzwi Warszawa, skręcanie mebli albo malowanie sufitów. Jeśli mamy sprytnego znajomego to super, jeśli nie, będziemy musiały zatrudnić osobę z firmy remontowej. Poza elementami technicznymi do naszej dyspozycji i wyobrażeń pozostaję cała reszta.

Wybór mebli i dodatków, kolorów ścian. Miłośniczka mody lubi otaczać się pięknymi przedmiotami, dlatego nie będzie potrzebny jej architekt. Ciekawym elementem ozdobnym takiego mieszkania może być manekin krawiecki wykonany z metalowych prętów lub klasyczny materiałowy, który będziemy mogły stylizować. Nasza toaletka może być w stylu Hollywood podświetlana licznymi lampkami.

home-1424972

Dekoracyjne lampki (sxc.hu)

Komentarze do Jak urządzić przestrzeń dla miłośniczki mody?

  1. Parej napisał(a):

    Wszystko zależy od naszej kreatywności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blue Captcha Image
Refresh

*