Jak stworzyć idealny związek?

Wiele osób zastanawia się jak stworzyć idealny związek. Czasami nasze relacje nie zawsze są takie, jakie chcielibyśmy mieć. Jeśli mieliśmy wcześniej kilka związków, warto zastanowić się co poszło nie tak, że doszło do rozstania. Co powinno wyglądać inaczej i jak moglibyśmy to zrobić. Oczywistością jest to, ze kobiety oczekują ciągłego zainteresowania ich osobą. Chcą być cały czas adorowane i zdobywane. Mężczyźni naturę zdobywcy mają we krwi, jednak gdy cel jest już zdobyty spada zainteresowanie.

Kiedy związek już ma swój staż, zaczyna pojawiać się rutyna i znudzenie. Nie można się jej poddawać, trzeba dbać o uczucie i relacje między sobą. Długość związku często wpływa na to, że zapominamy o ważnych dla siebie nawzajem rzeczach. Wiadomo, że każdy z nas potrzebuje trochę prywatności, jednak są okresy w który potrzebujemy więcej czułości i drobnych przyjemności. Często właśnie po zaspokojeniu takiej czułości czujemy przesyt i na jakiś czas się oddalamy, oczywiście, aby później znów się przybliżyć.

Nawet w czasie „oddalenia” nie możemy zapominać o okazywaniu zainteresowania drugą połówką. Czasami warto się przemęczyć i zrobić coś co lubi nasz partner, np. pójść z ukochaną na zakupy lub obejrzeć film jaki lubi wasz facet. Mając wolny czas możemy zaplanować wspólne wakacje i zamówić domy w hiszpanii na wakacje. Niestety mężczyzni muszą trochę więcej się nagimnastykować, bo kobiety wymagają rozmowy, wysłuchania jej opinii, często porady, a także komplementów.

małżeństwo (sxc.hu)

małżeństwo (sxc.hu)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blue Captcha Image
Refresh

*