Jak być piękną?

Każda z nas chciałby wyglądać jak gwiazdy z Hollywood, nawet jeśli się do tego nie przyznaje. Jednak zdajemy sobie sprawę, że idealny wygląd to zasługa sztabu makijażystek, stylistek. Oczywiście przeciętna kobieta nie zarabia rocznie kilku milionów i nie stać jej na bycie pod stałym nadzorem profesjonalistów, ale nawet wizyta u fryzjera raz na miesiąc czy dwa znacznie wpłynie na twój wygląd i samopoczucie. Nie musimy być jak nieskazitelna Angelina Jolie czy super sexi Megan Fox. Ważne, żebyśmy były piękne dla siebie i najpiękniejsze dla naszego faceta.

Na szczęście istnieją sposoby by pomóc naturze i wyglądać jak milion dolarów, nie wydając miliona dolarów. Nie istnieją kosmetyki, które w jedną noc diametralnie zmienią waszą skórę, ale warto pamiętać, aby używać te dobrej jakości, które zawierają jak najmniej chemii. Dzisiejszy rynek kosmetyczny oferuje nam jakościowe kosmetyki ekologiczne. Jest to najlepszy wybór, ponieważ te produkty nie zawierają chemii, która szkodzi naszej skórze. Im bardziej naturalnie, tym lepiej.

Podobnie wygląda sprawa z makijażem. Nie malujmy się na co dzień ciężkimi podkładami , bazami i fluidami, a na koniec pudrem. Tyle warstw makijażu może da Hollywoodzki efekt, ale tylko do czasu demakijażu. Smarowanie twarzy tonami kosmetyków zatyka pory i działa niszcząco na skórę twarzy. Najlepiej wybrać lekki podkład i opcjonalnie koniec utrwalić pudrem mineralnym. Taki makijaż powoli jako tako skórze oddychać, dzięki czemu będzie dotleniona i promienna nawet po demakijażu.

 

onaartist983749238

kobieta (sxc.hu)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blue Captcha Image
Refresh

*