Doskonały prezent dla pilarza

Każdy pilarz marzy o nowym, najnowocześniejszym sprzęcie, który ma za zadanie ułatwienie pracy. Pragnie on dostać od swoich bliskich prezenty, które będą ściśle związane z jego pasją – drewnem. Jaki więc byłby idealny prezent dla pilarza?

Prowadnice

Dobra prowadnica do piły może zwiększyć wydajność pracy i przyjemność z jej wykonywania. Każdy pilarz, który zajmuje się wieloma różnymi zadaniami chciałby mieć prowadnicę dostosowaną do każdej indywidualnej czynności. W końcu może to być zwężana na końcu prowadnica do pielęgnacji niewielkich drzew lub szeroka prowadnica do przecinania pni o dużej średnicy.

pilarz(sxc.hu)

pilarz(sxc.hu)

Ochrona ciała

Kolejnym, o czym marzy pilarz jest ubranie ochronne. Oprócz grubych spodni i kurtki, które chronią przed przecięciami, możemy sprezentować pilarzowi specjalne rękawice i buty. Wszystkie elementy garderoby wykonane są z jaskrawych materiałów, aby były widoczne z daleka.

Ochrona czaszki i głowy

Profesjonalny hełm jest spełnieniem marzeń każdego pilarza. Jaskrawy solidny plastik chroniący czaszkę przed uszkodzeniami może dostarczyć mu wiele radości. Dołączone do niego słuchawki i okulary będą dodatkową estetyczną ochroną narządów wzroku i słuchu.

Pilarki

Ostatecznym prezentem dla pilarza jest pilarka. Jednak przed zakupieniem takiego prezentu upewnijmy się, że kupowany model jest kompatybilny z naszym pilarzem. Pamiętajmy o tym, że dla praworęcznej osoby przeznaczona jest praworęczna pilarka, a dla mańkuta – leworęczna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blue Captcha Image
Refresh

*