Dieta modelek = Życie na sałacie?

O tym co jedzą modelki krążą już legendy. Mówi się, że nic, ewentualnie liście sałaty, nasączone waciki lub jogurty. Niestety takie informacje najczęściej powstają przez zazdrosne, zazwyczaj pulchne dziewczyny, które jedzą wszystko na co mają ochotę i nawet nie myślą o pójściu na siłownię. Nie ma co zwalać całej winy na geny, bo to jest wynik czystego lenistwa. A praca nawet osobom z „dobrą genetyką” jest ciężka i musi być regularna. Dlatego zastanawia was co robią modelki, aby tak świetnie wyglądać. Czas odrzucić błędne myślenie o głodzeniu się, bo kto głodny będzie zdolny pracować? Wszystko w odpowiednich ilościach jest bowiem niezbędne.

Na początku warto zainteresować się trochę zdrowym odżywianiem i nie chodzi tutaj o stosowanie diety, a całkowite przejście na zdrowy tryb, którym będziemy podążały cały czas. Bo to ma być sposób na życie i musi wejść nam w krew. Modelki do perfekcji opanowały tą sztukę. Każda agencja modelek Warszawa potwierdzi, że istotne jest utrzymywanie metabolizm na wysokich obrotach, a dieta to jedzenie prawie wszystkiego ale w umiarze. Najważniejsze, żeby jej podstawą były świeże warzywa, białe mięso i chude ryby, a także kasze i ryż.

Żeby zostać modelką potrzebna jest duża motywacja i samodyscyplina – same chęci nie wystarczą. Są też modelki takie jak Gisele Bundchen, która nie wyobraża sobie życia bez hamburgerów i pozwala sobie na luksus takiego jedzenia. Jednak później odpracowuje to bardzo intensywną aktywnością fizyczną. Dodatkowo raz w tygodniu stosuję dietę oczyszczającą – wtedy spożywa tylko zielone produkty.

fashion-1472367

Dom mody (sxc.hu)

Komentarze do Dieta modelek = Życie na sałacie?

  1. Restor napisał(a):

    Niestety ludzie myślą, że wystarczy nic nie jeść żeby chudnąć – bzdura!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blue Captcha Image
Refresh

*