Czym jest DIABETAGEN?

Często przeglądając strony internetowe, a na nich produkty zastanawiamy się czym tak właściwie dany produkt. Pomimo tego, że mamy (czasem) wyjaśnione czy tak właściwie jest produkt, nie możemy tego do niczego przyrównać i z czymkolwiek skojarzyć.

Jednym z takich produktów jest diabetegen, który ostatnio spotkaliśmy przeglądając strony internetowe. Wszędzie znajdywaliśmy informację, że jest to krem wspomagający regenerację skóry. Jednak większość proponowanych teraz kremów służy właśnie regeneracji czy to rąk lub stóp.

Dopiero na jednej ze specjalistycznych stron, która również oferuje właśnie ten produkt mogliśmy dowiedzieć się nieco więcej na temat tego wspaniałego kremu.

Pierwsza informacją, która od razu naprowadza na niejako na ten jest to, że krem ten jest polecany przez PSD czyli Polskie Stowarzyszenie Dietetyków. Wnioskujemy więc, że krem ten jest stworzony z naturalnych składników, które najprawdopodobniej nie zaszkodziłyby osobie chorej na cukrzyce. Dodatkowa informacja jest to, że krem nie posiada żadnych substancji zapachowych, zatem może być stosowany również przez alergików, jeśli oczywiście nie ma w nim innych substancji mogących wywołać uczulenie. Tak też jest napisane. Wszystkie zawarte składniki w produkcie zostały ograniczone do niezbędnego minimum, aby krem był również dostępny dla alergików.

sxc.hu

sxc.hu

Dodatkowym atutem kremu jest to, że został on przetworzony z zachowaniem naturalnej bioaktywności, a przy tym przy pełnej koncentracji substancji bakteriobójczych oraz ze składnikami wspomagającymi proces gojenia się ran.

Oczywiście jako krem specjalistyczny został on przebadany pod każdym kątem laboratoryjnym, tak aby żadna z substancji nie była szkodliwa.

Dzięki tym informacjom wiemy, że diagetegen nie jest specjalnym cukrem w tubce tylko kremem, który może być używany przez cukrzyków. Dobrze, że czasami Internet na coś się przydaje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blue Captcha Image
Refresh

*