Czas na urlop

Lato w pełni, a Ty jeszcze nie byłaś na wakacjach? Pogoda zdążyła się już zepsuć, minęły upalne dni, a Ty nadal nie wiesz gdzie wyjechać? Nad polskim morzem to na razie nie masz czego szukać. Podczas, gdy na dworze panuje temperatura zaledwie kilkunastu stopni – na pewno nie poleżysz na plaży i się nie opalisz.

Warto więc zdecydować się na wyjazd zagraniczny. Z biur podróży wręcz „wylewają się” oferty ciekawych i wartych uwagi wyjazdów. Wciąż widzimy napisy All inclusive, wciąż kuszą nas wyjazdy do egzotycznych miejsc, gdzie uda nam się wreszcie wypocząć i zapomnieć o szarej rzeczywistości.

Tylko na zagranicznym wyjeździe jesteśmy w stanie się całkowicie wyłączyć, zapomnieć tym co nas tutaj czekać, wyłączyć telefon, komputer i nie odbierać elektronicznej poczty. Nikt nie ma prawa nam niczego zarzucić – tutaj jesteśmy na wakacjach, sami, w głuszy, odpoczywamy (i nie musimy troszczyć się o sprzątanie po imprezach warszawa).

Co więc stoi na przeszkodzie, aby chwycić komputer i wymienić pieniądze? Kantor internetowy tylko czeka, aby przesłać Ci odpowiednią walutę, której akurat potrzebujesz. Biura podróży czekają na przelanie pieniędzy, samoloty na zajęcie miejsc.

Czas na wakacje. /sxc.hu

Czas na wakacje. /sxc.hu

Nie przejmuj się! Wszyscy sobie tutaj bez Ciebie poradzą przez te dziesięć dni. Praca się nie zawali, nawet jeśli piastujesz kierownicze stanowisko. Dzieci i rodzice zrozumieją. To tylko kilka dni, trochę dłużej niż tydzień. Zrób to dla siebie, zrób dla swojego partnera.

Kiedy ostatnio mieliście czas, żeby zjeść razem kolację? Kiedy udało Wam się razem iść na spacer lub obejrzeć film? Właśnie teraz masz niepowtarzalną okazję, żeby spędzić z nim czas. Być może następna okazja trafi się dopiero za rok, a może za kilka lat. Pamiętaj, że odpoczynek należy się wszystkim, wyjazd na wakacje również.

Właśnie z takiego urlopu wrócisz szczęśliwa, wypoczęta i gotowa do działania. Naładujesz baterie i będziesz mogła funkcjonować jeszcze przez długi czas. Życzymy powodzenia. Baw się dobrze. C’est la vie!

Komentarze do Czas na urlop

  1. Natalka pisze:

    Odpowiedni wypoczynek bez wątpienia jest bardzo istotny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blue Captcha Image
Refresh

*