Biuro w domu.

 Często zdarza się, że marzyliśmy zawsze o założeniu firmy. W końcu nasze marzenie się spełniło. Założyliśmy firmy, która całkiem dobrze sobie radzi. Z czasem wszystko się rozwija. Nasza produkcja się powiększa. My natomiast zostaliśmy w domu, niczym freelancerzy.  Nasz biuro znajduje się w domu. Dokładniej ujmując to po prostu komputer postawiony na stoliku kuchennym i my. Piszemy kolejne projekty biznesowe i dzwonimy do naszych współpracowników. Najwyższa pora to zmienić. Nowy rok to doskonała pora na zmiany również te większe. Potrzebne nam jest biuro, nie oznacza to wcale, że musimy wychodzić poza nasze miejsce zamieszkania. Biuro w domu również jest bardzo dobrym pomysłem. Ważne natomiast, by było one oddzielną przestrzenią. Zaczynamy!

  1. Biuro – to oczywiście podstawa. Ustawy ją w przestrzennym miejscu. Jeśli chcemy biuro w salonie możemy wydzielić jego połowę. Wtedy biurko możemy ustawić w połowie salonu, będziemy mieć więcej miejsca na przestrzeń biurową. Stawiając biurko pamiętajmy, że powinno być one ustawione przodem do drzwi. Kolejna sprawa dot. Biurka. Nie powinno znajdować się na nim zbyt dużo rzeczy. Tylko te najpotrzebniejsze.
  2. Może to śmieszne, ale bardzo ważnym elementem w biurze jest roślinność. Powinniśmy zadbać o to, by w naszej przestrzeni biurowej znalazł się chociaż jeden kwiat. To znacznie poprawi komfort naszej pracy.

    sxc.hu

    sxc.hu

  3. Jeśli chcemy, aby nasze domowe biuro było w pełni profesjonalne możemy zaaranżować przestrzeń. Dobra metoda jest kompletne zmienienie aranżacji od tej, która jest w salonie. Zmieniamy kolor ścian, kładziemy wykładziny biurowe, oraz dajemy inny kolor mebli. Dzięki czemu będziemy czuć się faktycznie jak w biurze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blue Captcha Image
Refresh

*